Singularis - tran z sardeli peruwiańskich - 60 kapsułek

Tran z sardeli peruwiańskich marki Singularis jest suplementem diety adresowanym do młodzieży powyżej 12. roku życia i dorosłych. Polecany do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z grupy Omega 3, witaminę A i D3.

  • Producent: SINGULARIS
  • Dostępność: DOSTĘPNY
  • szt.
  • 27,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 48 h.

Zamówienie przesyłamy Pocztą Polską

Produkty z doskonałymi opiniami.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

60 kapsułek

Tran z sardeli peruwiańskich marki Singularis jest suplementem diety adresowanym do młodzieży powyżej 12. roku życia i dorosłych. Polecany do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z grupy Omega 3, witaminę A i D3.

Suplement diety Singularis Tran z sardeli peruwiańskich Superior stanowi wyjątkowe połączenie naturalnych kwasów tłuszczowych Omega-3 (DHA – kwas dokozaheksaenowy i EPA-kwas eikozapentaenowy). Suplement diety występuje w postaci zamkniętego w kapsułkach aktywnego biologicznie tranu z sardeli peruwiańskich w naturalnej postaci, który zawiera witaminę A i D3 oraz jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega 3. Innowacyjna formuła produktu charakteryzuje się idealnymi proporcjami kwasów tłuszczowych 3:2 (EPA:DHA) w jednej kapsułce.

Tran z sardeli peruwiańskich dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 wykazuje kompleksowe i skuteczne dobroczynne działanie na organizm człowieka. Kwasy te wspomagają utrzymanie zdrowego układu krążenia - przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystny efekt występuje w przypadku dziennego spożycia 250 mg EPA i DHA). Wspierają też pracę systemu nerwowego. Odpowiadają za wzmocnienie układu odpornościowego sprawiając, że stajemy się mniej podatni na infekcje i choroby. NNKT pomagają normować wagę, oczyszczają wątrobę oraz opóźniają procesy starzenia się komórek. Mają właściwości przeciwzapalne oraz korzystny wpływ na wzrok (DHA* – przy spożyciu 250 mg DHA dziennie). Dzięki zawartości witaminy A w suplemencie preparat pomaga również chronić skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Składniki:

tran z sardeli peruwiańskich, żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona

2 kapsułki zawierają:

  • tran z sardeli 2000 mg
  • kwas eikozapentaenowy (EPA) 360 mg
  • kwas dokozaheksaenowy (DHA) 240 mg

Sposób użycia:

1 kapsułki 2 razy dziennie, podczas posiłku lub bezpośrednio po jedzeniu.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowanie preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.