OPC + Resweratrol

  • Producent: Panaseus
  • Dostępność: DOSTĘPNY
  • szt.
  • 26,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 48 h.

Zamówienie przesyłamy Pocztą Polską

Produkty z doskonałymi opiniami.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Zawartość opakowania: 50 kapsułek roślinnych.

Resweratrol jest organicznym związkiem z grupy polifenoli będących przeciwutleniaczami. Zwalcza wolne rodniki, których nadmiar uszkadza komórki ludzkiego organizmu, powodując ich przedwczesne starzenie się. Chroni DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.
OPC z pestek winogron to potężny antyoksydant. Charakteryzuje się szczególnie wysoką aktywnością antyoksydacyjną – nawet do 50 razy silniejszą niż witamina E i 20 razy silniejszą niż witamina C.

Resweratrol to fenomenalne połączenie dwóch potężnych antyoksydantów.

Stres oksydacyjny wywołany przez nadmiar wolnych rodników może prowadzić do powstawania bardzo poważnych chorób (np. nowotwory i miażdżyca). Antyoksydanty czyli inaczej przeciwutleniacze są to substancje naturalnie występujące w roślinach, chroniące organizm przed wolnymi rodnikami. W diecie nie może ich zabraknąć, a suplementacja może pomóc w spowolnieniu wolnych rodników.

Dwa silne ekstrakty standaryzowane
Skuteczne wsparcie antyoksydacyjne
50 dni naturalnej suplementacji
Delikatne roślinne kapsułki
Produkt wegański
Synergiczne połączenie roślin

Składniki:

  • Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) standaryzowany na zawartość min. 95% OPC (oligomeryczne proantocyjanidyny)
  • inulina
  • ekstrakt z kłącza rdestowca ostrokończystego (Reynoutria japonica) standaryzowany na zawartość min. 50% trans-resveratrolu

Skład kapsułki: celuloza roślinna.

Nie zawiera skorupiaków, jaj, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Sposób użycia:

Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Połknąć i popić dużą ilością wody, po pierwszym posiłku.

Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego tryby życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.