Omega 3 - 1000 - K2 i D3

MENACHINOX OMEGA3 1000 K2+D3 to suplement diety, który uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega3 w tym 33% EPA (kwas eikozapentaenowy) i 22% DHA (kwas dokozaheksaenowy), witaminy K2 i D3. Preparat jest bezpieczny dla diabetyków i jest adresowany do osób dorosłych.

  • Dostępność: DOSTĘPNY
  • szt.
  • 26,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 48 h.

Zamówienie przesyłamy Pocztą Polską

Produkty z doskonałymi opiniami.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

30 kapsułek

MENACHINOX OMEGA3 1000 K2+D3 to suplement diety, który uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega3 w tym 33% EPA (kwas eikozapentaenowy) i 22% DHA (kwas dokozaheksaenowy), witaminy K2 i D3. Preparat jest bezpieczny dla diabetyków i jest adresowany do osób dorosłych.

MENACHINOX OMEGA3 1000 K2+D3 jest wysokiej jakości suplementem diety zawierającym w jednej kapsułce 1000 mg (w tym 65% Omega3) skoncentrowanego oleju z peruwiańskich ryb zimnowodnych (TASA Omega™). Jest także źródłem naturalnej, opatentowanej witaminy K2 MK-7 (VitaMK7®) otrzymywanej z tradycyjnego, japońskiego sfermentowanego produktu soi – Natto oraz naturalnej witaminy D3 pozyskiwanej z lanoliny (Quali-D®). Witamina K2 zawarta w produkcie Menachinox OMEGA3 1000 K2+D3 została pozyskana naturalnie w procesie biofermentacji z wykorzystaniem kultur bakterii Bacillussubtilis ssp natto. Preparat uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega3 w tym 33% EPA (kwas eikozapentaenowy) i 22% DHA (kwas dokozaheksaenowy), które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca – korzystne działanie występuje w przypadku spożywania łącznie 250 mg EPA i DHA dziennie. Witamina K2 (MK-7) pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, a naukowo zostało potwierdzone, że witamina D3 utrzymuje prawidłowy poziom wapnia we krwi oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu odpornościowego.
Produkt jest wolny od zawartości cukru, soli, glutenu, kazeiny i laktozy. Wyprodukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych oraz bez zbędnych barwników.

Składniki:

olej rybi (33% EPA, 22% DHA), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, witamina E (octan DL-alfa tokoferylu), witamina K2 MK-7 (menachinon 7), witamina D3 (cholekalcyferol)

1 kapsułka zawiera:

  • Olej rybi - 1000 mg, w tym: EPA - 330 mg, DHA - 220 mg, Omega 3 - 650 mg
  • Witamina D3 - 50 mcg - 1000% RWS
  • Witamina E - 12 mg - 100% RWS
  • Witamina K2-MK7 - 75 mcg - 100% RWS

Sposób użycia:

Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Zażywać ja należy najlepiej w trakcie posiłku popijając wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Chronić od światła.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.