Mirtillo Plus 70 kapsułek Aboca

  • Producent: ABOCA
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność  (0 szt.)
  • Cena netto: 31,94 zł 34,50 złMirtillo Plus
suplement diety


Naturalne substancje wspomagajace mikrokrążenie i wzrok.

Mirtillo Plus w kaspułkach jest produktem wykorzystującym właściwości substancji zwanych antocyjanami, występujących w jagodach borówki czernicy, które istotnie wspomagają mikrokrążenie i korzystnie wpływają na wzrok. Owoce borówki czernicy są bogate również w inne składniki organiczne, które współdziałąjąc ze sobą determinują dobrze znane właściwości polegające na korzystnym wpływie na wzrok od dawne przypisywane tej roślinie.

Mirtillo Plus to w pełni naturalny i bezpieczny produkt ze standaryzowanymi składnikami. Wysoka koncentracja składników czynnych zawiera aktywne związki pozyskiwane z jagód, skoncentrowane w małych i wygodnych do połknięcia kapsułkach.

 

Działania:
- polepsza przepływ krwi i tlenu, który korzystnie wpływa na gałkę oka a szczególnie na tęczówkę,
- aktywuje antyutleniacze oraz zmiatanie wolnych rodników,
- sprzyja stabilizacji biosyntezy kolagenu i obniża przenikalność i kruchliwość naczyń włosowatych.

Dane kliniczne:
Regularne i profilaktyczne stosowanie Mirtillo Plus poprawia zdolność widzenia, ułatwia przystosowanie oka do widzenia w czasie zmierzchu oraz poprawia ostrość widzenia i ułatwia widzenie w ciemności. Niezbędny dla osób cierpiących na tzw. „kurzą ślepotę”.

Skład: proszkowany owoc borówki czernicy (Vaccinium martillus), żelatyna, ekstrakt suchy z owocu borówki czernicy (Vaccinium martillus).

Sposób użycia: Zaleca się przyjmowanie 2-4 kapsułek dziennie 2 kapsułki (minimalna zalecana dawka dzienna) odpowiadają 13 mg antocyjanów

Opakowanie: 70 kapsułek po 370 mg

Uwaga: Nie stosować w okresie ciąży. Nie należy przekraczać zlecanego
dziennego dawkowania. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.