Syngularis - naturalna witamina B12

Naturalna witamina B12 marki Singularis Superior to suplement diety, który pomaga uzupełniać codzienną dietę w witaminę B12 w formie metylokobalaminy. Może być stosowany przez wegan i wegetarian

  • Producent: SINGULARIS
  • Dostępność: DOSTĘPNY
  • szt.
  • 30,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 48 h.

Zamówienie przesyłamy Pocztą Polską

Produkty z doskonałymi opiniami.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

60 kapsułek

Naturalna witamina B12 marki Singularis Superior to suplement diety, który pomaga uzupełniać codzienną dietę w witaminę B12 w formie metylokobalaminy. Może być stosowany przez wegan i wegetarian.

Zawarta w suplemencie diety Singularis Superior Naturalna witamina B12 w formie metylokobalaminy jest aktywną postacią witaminy B12. Dzięki temu nie musi być ona przekształcana przez organizm jak to jest w przypadku cyjanokobalaminy. Metylokobalamina dodatkowo dostarcza grup metylowych, które mogą być również wykorzystywane przez organizm ludzki. Witamina B12 korzystnie oddziałuje na prawidłową produkcję czerwonych krwinek. Działa wspomagająco na utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz metabolizmu energetycznego pomagając zmniejszyć uczucia zmęczenia i znużenia. Pełni istotną rolę w procesie podziału komórek oraz sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz nerwowego. Bierze bowiem udział w tworzeniu neuroprzekaźników oraz otoczki mielinowej, która otacza komórki nerwowe. Jej niedobór może powodować niepokój, uczucie drętwienia i mrowienia, depresję, zaburzenia pamięci czy równowagi, zmiany osobowości, ale także zmiany degeneracyjne np. chorobę Alzheimera czy stwardnienie rozsiane. Produkt nie zawiera alergenów oraz jest wolny od substancji modyfikowanych genetycznie.

Składniki:

naturalna witamina B12 metylokobalamina, skrobia ryżowa, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, - roślinne), składnik otoczki (hydroksypropylometyloceluloza).

1 tabletka zawiera:

  • naturalna witamina B12 - 1000 mcg - 40 000 % realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia.

Sposób użycia:

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie podczas posiłku.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

Kapsułek nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore przed zastosowaniem suplementu powinny skonsultować się z lekarzem.
Naturalnej witaminy B12 nie należy stosować przy uczuleniu na kobalt.
Preparat powinno się przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i nienasłonecznionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce