Oko 30 tabletek

wzrok, ochrona, regeneracja
  • Producent: SANBIOS
  • Dostępność: Dostępny  ( szt.)
  • Cena netto: 17,13 zł 18,50 zł


OKO  Wzrok Ochrona Regeneracja

Suplement diety

Oko to suplement diety polecany osobom odczuwającym zmęczenie wzroku i pogorszenie ostrości widzenia (praca przy komputerze, czytanie przy słabym świetle, oglądanie TV, kierowanie samochodem w nocy). Preparat uzupełnia codzienną dietę w składniki pokarkowe:
- usprawniające mikrokrążenie w gałce ocznej, a szczególnie siatkówce
- poprawiające widzenie, zwłaszcza po zmierzchu
- chroniące oczy przed szkodliwym działaniem promienia UV i wolnymi rodnikami

Skład:

- Borówka amerykańska (owoc) - antocjany z borówki mają korzystny wpływ na wzrok. Owoc borówki zalecany jest dla osób, których wzrok narażony jest na długotrwałe obciążenie: kierowców, osób pracujących przy komputerze, pracowników precyzyjnych.
- Drożdże piwowarskie
- bogate w grupę witamin B, w wieloraki sposób działają ochronnie na oczy i system nerwowy.
- Acerola (owoc)
- naturalna witamina C uszczelnia i uelastycznia naczynia krwionośne.
- Drożdże selenowe
- charakteryzuje się najwyższą bioprzyswajalnością. Selen jest wraz z witaminami A i E bardzo silnym przeciwutleniaczem czyli zwalcza nadmiar wolnych rodników.
- Glukonian cynku
- cynk wchodzi w skład ponad 200 enzymów - jego niedobór (podobnie jak niedobór witaminy A) prowadzi do zmierzchowej tzw. kurzej ślepoty.
- Luteina z zeaksantyną
- jest silnym antyoksydantem hamującym rozwój wielu schorzeń gałki ocznej. Chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV. Poprzez swoje występowanie i kompleksowe działanie ma wpływ na poprawę ostrości widzenia.
- B-karoten
- prowitamina witaminy A - jest on lepiej przyswajalny i bezpieczniejszy w stosowaniu niż "gotowa" witamina A, ponieważ organizm wytworzy z B-karotenu tylko tyle witaminy A ile potrzebuje.

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku

Opakowanie: 30 tabletek