CATUABA (Juniperus brasiliensis) 100g

Najbardziej znany afrodyzjak w Brazylii. Indianie Tupi do dziś dnia śpiewają pieśni opiewające cuda, których dokonuje catuaba w ich cia­łach i duszach stymulując system nerwowy i poprawiając ukrwienie organizmu.

  • Producent: PPH ASTRON
  • Dostępność: DOSTĘPNY
  • szt.
  • 16,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 48 h.

Zamówienie przesyłamy Pocztą Polską

Produkty z doskonałymi opiniami.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

CATUABA (Juniperus brasiliensis)

Najbardziej znany afrodyzjak w Brazylii. Indianie Tupi do dziś dnia śpiewają pieśni opiewające cuda, których dokonuje catuaba w ich cia­łach i duszach stymulując system nerwowy i poprawiając ukrwienie organizmu. W brazylijskim stanie Minas Gerais jest znane przysłowie: „Do 60-ki twój syn jest twoim własnym synem, potem już jedynie synem catuaby!"

W tradycji brazylijskiej medycyny naturalnej catuaba jest stymulatorem mózgu, szczególnie skutecznym przy nerwowości, problemach z pamięcią, przy bezsen­ności, niepokoju, osłabionej potencji i zaburzeniach erekcji. Analizy farmakolo­giczne catuaby stwierdzają obecność dużych ilości fitosteroli, składników podob­nych do hormonów płciowych.

STOSOWANIE: 1 łyżeczkę zalać 1/4 litra wrzącej wody i zaparzyć, można mieszać z żeńszeniem, dodać kakao, mleko lub sok, spożywać codziennie przez okres 3 tygodni. Kraj pochodzenia: Brazylia.

Masa netto: 100g