Użytkownicy online: 4
Large_Trawa-przeniczna-mielona-250g

 • TRAWA PSZENICZNA 250g

 • Producent:INTENSON
 • Kategoria:Witaminy i minerały
 • Dostępność: Dostępny

Cena: 15,00 zł
szt.


  TRAWA PRZENICZNA  

  Opis produktu:

  Proszek z wysuszonych oraz rozdrobnionych młodych pędów pszenicy.

   

  Trawa pszeniczna to naturalne źródło witamin, białek i składników mineralnych. Jest źródłem witamin z grupy B, witaminy C, kwasu foliowego, wapnia, magnezu, potasu, cynku.

   

  Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego jak również produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych i utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

   

  Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów.

  Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego jak i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i syntezie białka. 

  Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, a cynk w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych.

  Sposób użycia: 1 – 2 łyżeczki proszku młodej pszenicy wymieszać w 200ml soku owocowego lub wody (należy pamiętać, aby nie zalewać gorącą wodą, gdyż powoduje to utratę wartość produktu). Najlepiej wypić 30 minut przed jedzeniem. Można też dodać do jogurtu lub musli. Zaleca się picie 2 szklanek  dziennie.

  Składniki:

  100% trawa pszeniczna - proszek

  Termin przydatności: data przydatności do spożycia oraz numer partii podane są na opakowaniu.

  Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

  Opakowanie: 250g