Użytkownicy online: 5
Large_om-ega-369-now

 • Omega 3 - 6 - 9 90 żelków

 • Producent:NOW FOODS
 • Kategoria:Witaminy i minerały
 • Dostępność: Dostępny

Cena: 35,00 zł
szt.

  Omega 3 - 6 - 9
  Niezbędne kwasy tłuszczowe

  - Wsparcie układu krwionośnego
  - Naturalne oleje

  Suplement Diety

  Preparat zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3-6-9 w starannie dobranych proporcjach. Kwasy tłuszczowe Omega 3-6-9 wpływają na polepszenie krążenia krwi, chronią skórę i nadają jej zdrowy wygląd.

  Ten produkt firmy NOW® dostarcza zrównoważoną kompozycję dwóch niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (i ich pochodnych), które warunkują prawidłowość wielu funkcji organizmu.
  Naturalne kwasy tłuszczowe są niezbędne do normalnego wzrostu i rozwoju ludzkich komórek i tkanek. Jeżeli spożywana żywność nie zawiera tych kwasów, musi być w nie wzbogacana. Niezbędne kwasy tłuszczowe EPA i DHA normalnie są składnikiem komórek organizmu, który chroni je przed mikotoksynami.

  Ten produkt firmy NOW dostarcza zrównoważoną kompozycję dwóch niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (i ich pochodnych), które warunkują prawidłowość wielu funkcji organizmu: olejów Omega 3 (lnianego i z canoli) oraz jednego oleju typu Omega 6 (z wiesiołka i czarnej porzeczki). Natomiast kwas oleinowy w postaci oleju Omega 9 (z canoli i lnu) to jednonienasycony kwas tłuszczowy, który co prawda nie jest uważany za niezbędny, lecz wykazuje korzystny wpływ na człowieka.

  Skład: olej lniany, olej z wiesiołka, olej rzepakowy, olej z czarnej porzeczki, olej z pestek dyni, żelatyna, gliceryna, woda i ekstrakt z chleba świętojańskiego.

   

  Sposób użycia: 2 kapsułki 1-3 razy dziennie

   

  Opakowanie: 90 żelków