Użytkownicy online: 8
Large_od--ywka-keratynowa-gal

 • Odżywka Keratynowa - kosmetyki w kapsułkach Twist off

 • Producent:GAL
 • Kategoria:Kosmetyki naturalne
 • Dostępność: Dostępny

Cena: 9,99 zł
szt.

  Odżywka keratynowa
  Kosmetyki w kapsułkach Twist off
  Kaspułki żelatynowe  Doskonały kosmetyk do pielęgnacji paznokci, brwi i rzęs.
  Głównymi jego składnikami są: kompozycja Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, witaminy A i E oraz olejek z drzewa herbacianego.
  Działanie NNKT nakierowane jest na ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i wspomaganie regeneracji włosów i płytki paznokci.
  Kompozycja witamin A i E wykazuje właściwości ochronne i pielęgnacyjne dla komórek wzrostowych włosów, paznokci i naskórka.
  Olejek z drzewa herbacianego , dzięki swoim właściwościom antyseptycznym i kojącym, spełnia ważne zadanie profilaktyczne w codziennej pielęgnacji ciała - usuwając z powierzchni ciała bakterie i grzyby, przygotowując do lepszego wchłaniania innych substancji odżywczych i pielęgnacyjnych. Jego właściwości kojące znalazły zastosowanie w łagodzeniu objawów ukąszeń meszek, komarów i kleszczy.

  Regularne stosowanie preparatu zmniejsza konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem lakieru na płytkę paznokciową wystarczy zetrzeć nadmiar odżywki delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na właściwie pielęggnowanej płytce paznokciowej jest znacznie większa, a sama płytka ulega wzmocnieniu. Skóki wokół paznokci stają się delikatniejsze i wolniej narastają. właściwa i regularna pielęgnacja brwi i rzęs powoduje, że stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne.

  Sposób użycia:  Po ukręceniu "ogonka" kapsułki wycisnąć na skórę i delikatnie rozetrzeć w miejscu stosowania.

  Opakowanie:  48 kapsułek