Użytkownicy online: 4
Large_no_image
 • Novocardia

 • Producent:ASA SP. Z O.O.
 • Kategoria:Serce » krążenie
 • Dostępność: Dostępny

Cena: 16,65 zł
szt.

  Novocardia

  Suplement Diety

  Dostarcza cennych dla zdrowia serca i układu krążenia niezbędnych nienasyconych
  kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA) we właściwych proporcjach, witamin przyjaznych sercu oraz czosnku. Stworzony został z myślą o osobach, które chcą aktywnie zadbać o swoje zdrowie, serce i układ krążenia.

  Działanie: Novocardia to innowacyjny preparat, który dostarcza cennych dla zdrowia serca i układu krążenia niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA) we właściwych proporcjach, witamin przyjaznych sercu oraz czosnku. Stworzony został z myślą o osobach, które chcą aktywnie zadbać o swoje zdrowie, serce i układ krążenia. Skutecznie pomaga uzupełnić niedobory kwasów omega-3 (EPA i DHA), których spożycie w Polsce jest niskie w stosunku do zalecanego. Dodatkowo zawarty w preparacie bezzapachowy czosnek oraz witaminy z grupy B przyjazne sercu pomagają lepiej zadbać o serce i układ krążenia; korzystnie wpływają na poziom cholesterolu we krwi, elastyczność naczyń krwionośnych oraz ciśnienie krwi. Kwasy Omega-3 :korzystnie wpływają na poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi; korzystnie wpływają na poziom cholesterolu LDL (złego cholesterolu) i przyczyniają się do wzrostu wartości cholesterolu HDL (dobrego cholesterolu);usprawniają przepływ krwi w naczyniach krwionośnych;korzystnie wpływają na rytmikę serca. Czosnek: posiada cenne właściwości odżywcze i prozdrowotne znane od bardzo wielu lat;korzystnie wpływa na poziom cholesterolu;przyczynia się do zwiększenia elastyczności naczyń krwionośnych;dba o prawidłowe ciśnienie krwi. Witaminy (B6, B12, kwas foliowy) korzystnie wpływają na fizjologiczne funkcjonowanie serca i układu krążenia; regulują poziom homocysteiny we krwi.

  Zastosowanie: Preparat polecany jest dla osób, które pragną aktywnie i nowocześnie zadbać o swoje serce i układ krążenia. W celu uzupełnienia codziennej diety w sprzyjające zdrowiu kwasy omega-3 (EPA i DHA),dla osób, które maja problemy z krążeniem, ciśnieniem krwi i cholesterolem,dla osób, które pragną aktywnie zadbać o zdrowie i sprawne funkcjonowania serca i układu krążenia,w okresach rekonwalescencji,w okresach narażenia na stres,dla osób palących i starszych.

  Sposób użycia: Doustnie. 1-3 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

  Skład: Na 1 kapsułkę: wysokogatunkowy olej rybi – 1000 mg (w tym 180 mg EPA, 120 mg DHA), kwas foliowy – 67 mcg, witamina B6 – 0,67 mg, witamina B12 – 0,35 mcg, bezzapachowy wyciąg z czosnku standaryzowany na zawartość glicyny – 1,34 mg, witamina E (przeciwutleniacz) – 3 mg

  Opakowanie: 40 kapsułek