Użytkownicy online: 5
Large_herbapolis-herbatka

 • NATURALNA HERBATA OCZYSZCZAJĄCA 60g

 • Producent:Mitra Moc Natury!
 • Kategoria:Układ pokarmowy
 • Dostępność: Dostępny

Cena: 25,00 zł
1 szt.


  Naturalna Herbatka Oczyszczająca 

  Jest to mieszanka na bazie naturalnych składników, które sprawdziły i doceniły już tysiące ludzi. Wspomaga usuwanie toksycznych substancji z organizmu. Ułatwia wypróżnianie. Odpowiednio dobrane komponenty przyczyniają się do poprawy funkcjonowania żołądka, jelit i nerek, a także do lepszego przyswajania składników odżywczych przez organizm.

  Korzeń cykorii, korzeń mniszka lekarskiego i owoc kopru włoskiego – dodatek tych trzech ziół w równych częściach przyczynia się do ich mocniejszego i skuteczniejszego działania, polegającego na stymulowaniu i stabilizacji właściwego funkcjonowania układu pokarmowego, moczowego i woreczka żółciowego.

  Liść mięty, kwiat rumianku – poprzez dobroczynny wpływ na proces trawienia, przyczyniają się do lepszego przyswajania składników odżywczych dostarczanych organizmowi z pożywieniem. 

  Dawkowanie: Naturalną Herbatkę Oczyszczającą pijemy wieczorem przed położeniem się spać. 
  Jedną saszetkę włóż do szklanki, zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą. Przez pierwsze 7 dni zaparzaj 1 maksimum 2 minuty. Następnie wydłużaj czas parzenia do 5 – 8 minut, jeśli potrzebujesz to możesz wyciskać esencję z saszetki. Sam musisz określić jak długo zaparzać herbatkę. Jednym wystarcza minuta lub dwie, inni aby osiągnąć właściwy efekt porannego wypróżniania potrzebują zaparzać ją dłużej.

  Skład: owoc bzu czarnego, owoce głogu, liście pokrzywy, korzeń cykorii, ziele rdestu ptasiego, korzeń mniszka lekarskiego , skórka dzikiej róży, siemię lniane , liść mięty, owoc kopru włoskiego, skórka pomarańczy, kwiat rumianku.

  Zawartość: 60 g (30 torebek 2 g)

  Przeciwwskazania: nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

  Suplement diety przeznaczony dla osób, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, perystaltykę jelit oraz dla osób u których występuje niedostateczne przyswajanie składników odżywczych dostarczanych wraz z pokarmem.

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.