Użytkownicy online: 8
Large_mniszek-b

 • Mniszek lekarski monokoncentrat

 • Producent:ABOCA
 • Kategoria:Układ pokarmowy » zaparcia
 • Dostępność: Dostępny

Cena: 21,00 zł
szt.  Mniszek lekarski
  monokoncentrat Aboca
  Suplement diety

  Korzenie mniszka sa tradycyjnie wykorzystywane w celu ułatwienia czynności wątroby i dróg żółciowych oraz osiągnięcia odpowiedniego bilansu wodnego organizmu. Cała roślina jest szeroko uznawana za mającą właściwości odtruwające i łagodnie przeczyszczające.
  Mniszek lekarski odpowiada również za pobudzenie pracy nerek co pozwala oczyszczać organizm z toksyn.

  Koncentrat całkowity z mniszka lekarskiego zawiera wszystkie substancje aktywne naturalnie obecne w korzeniu tej rośliny, znane ze swojego dobroczynnego działania na organizm człowieka.


  Dla zagwarantowania całego kompleksu substancji czynnych obecnych w korzeniu mniszka, dział Badań i Rozwoju Aboca w innowacyjnym procesie technologicznym połączył ekstrakt liofilizowany z fitokompleksem całkowitym.

  To unikalne połączenie zapewnia:
  - Standaryzację i wysokie stężenie substancji czynnych
  - Całość i jedność składników obecnych w roślinie
  - Brak dodatków chemicznych

  Koncentrat Całkowity z Mniszka lekarskiego charakteryzuje więc miano grupy obecnych składników: pochodnych kwasu kofeinowego.

  Wskazania: Synergia składników nadaje korzeniom mniszka jego właściwości oczyszczające, działanie moczopędne i ułatwiające produkcję i wydzielanie żółci przez pęcherzyk żółciowy (działanie żółciotwórcze i żółciopędne). Informacje te potwierdzone są przez monografię ESCOP na temat leków zielnych.Korzenie mniszka są tradycyjnie używane w celu ułatwienia czynności wątroby i dróg żółciowych oraz osiągnięcia odpowiedniego bilansu wodnego organizmu. Cała roślina jest też szeroko uznawana za mającą właściwości odtruwające i łagodnie przeczyszczające.
  Skład: Sproszkowany korzeń mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale)*, liofilizowany ekstrakt z korzenia mniszka
  lekarskiego (Taraxacum officinale)*, żelatyna.
  *Zawartość składników organicznych 80,8%


  Sposób użycia: 2 kapsułki dwa razy dziennie

  Opakowanie: 50 kapsułek po 500 mg każda