Użytkownicy online: 2
Large_herbapolis-Mlody-Jenczmien-tabletki

 • MŁODY JĘCZMIEŃ 60 tabletek

 • Producent:COLFARM S.A.
 • Kategoria:Odchudzanie
 • Dostępność: Dostępny

Cena: 18,00 zł
1 szt.


  MŁODY JĘCZMIEŃ

  Preparat Młody Jęczmień to złożony suplement diety, zawierający połączenie wysokiej jakości wyciągów naturalnego pochodzenia z młodego jęczmienia, zielonej herbaty i gorzkiej pomarańczy oraz spirulinę i chrom. Wyciąg z jęczmienia wykazuje właściwości wzmacniające organizm, wspiera zdrowie wątroby i pęcherzyka żółciowego. Uzyskanie prawidłowej masy ciała, metabolizm lipidów i kontrolę apetytu wspiera zielona herbata i gorzka pomarańcza. Utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi ułatwia: zielona herbata, spirulina i chrom. Do ochrony antyoksydacyjnej organizmu przyczynia się spirulina, wyciąg z jęczmienia i zielonej herbaty. Dodatkowo, wyciągi z jęczmienia i zielonej herbaty wspomagają prawidłowy poziom cholesterolu, a spirulina ułatwia kontrolę wagi oraz korzystnie wpływa na witalność organizmu.

  Wyciąg z młodego jęczmienia stanowi naturalne źródło enzymów, witamin i mikroelementów. Wspiera zdrowie wątroby i pęcherzyka żółciowego oraz ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów.

  Wyciąg z liści zielonej herbaty wspiera osiągniecie i utrzymanie prawidłowej masy ciała, wspomaga przemianę materii i metabolizm tłuszczów. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy i cholesterolu we krwi. Zwiększa wydalanie wody przez nerki oraz wspomaga ochronę antyoksydacyjną komórek.

  Wyciąg z gorzkiej pomarańczy wspomaga metabolizm lipidów i węglowodanów, przyczynia się do kontroli masy ciała. 

  Spirulina ułatwia kontrolę wagi: wspiera pracę jelit oraz utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi. Przyczynia się do ochrony antyoksydacyjnej, wspiera witalność organizmu i pozwala poczuć więcej energii.

  Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia glukozy we krwi, uczestniczy w prawidłowym metabolizmie makroskładników odżywczych. 

  Zalecane spożycie:  1-2 tabletki 1 raz dziennie, przed posiłkiem.

  Opakowanie: 60 tabletek 

  Składnik

  Zawartość 
  w 1 tabl.

  Zawartość 
   w 2 tabl.

  Wyciąg z młodego jęczmienia
  W przeliczeniu na suszony jęczmień

   250 mg
   6250 mg

   500 mg
   12500 mg

  Wyciąg z liści zielonej herbaty
  W przeliczeniu na suszoną herbatę

   25 mg
   125 mg

   50 mg
   250 mg

  Wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy
  W przeliczeniu na susz. gorzkią pomarańczę

   25 mg
   125 mg

   50 mg
   250 mg

  Spirulina

   50 mg

   100 mg

  Chrom

   20 µg 
   (50% RWS*) 

   40 µg 
   (100 % RWS*)

  RWS* - Referencyjna Wartość Spożycia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.