Użytkownicy online: 7
Large_Karmelki

 • KARMELKI Z PROPOLISEM DLA DZIECI 20 sztuk

 • Producent:GAL
 • Kategoria:Witaminy i minerały
 • Dostępność: Dostępny

Cena: 12,00 zł
szt.


  KARMELKI Z PROPOLISEM DLA DZIECI

  Składniki: cukier, syrop glukozowy, suchy ekstrakt z propolisu, kwas L-askorbinowy, gęsty wodny wyciąg z ziela tymianku, miód w proszku.

  Przeznaczenie:

  Karmelki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zwarte w preparacie. Zawarty w karmelkach tymianek łagodzi podrażnione gardło i koi górne drogi oddechowe oraz pozytywnie wpływa na krtań i struny głosowe. Witamina C wraz z tymiankiem wspomagają prawidłowe funkcjonowaniu układu odpornościowego.

  Sposób użycia:

  Dzieci powyżej 3. roku życia pojedynczo 4 karmelki dziennie. Karmelka należy ssać do całkowitego rozpuszczenia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

  Uwaga:

  Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego lub którykolwiek ze składników. Nieznaczne różnice w barwie pastylek, związane z użyciem naturalnych surowców, nie mają wpływu na jakość preparatu.

  Sposób przechowywania:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Opakowanie:

  20 karmelków twardych do ssania po 5 g/ 1 karmelek.