Użytkownicy online: 6
Large_C-fakepath-banki-akupunkturowe


Cena: 23,99 zł
szt.


  Gumowe bezogniowe bańki akupunkturowe JIAN SHEN GUAN


  W tradycji chińskiej bańki stosowane są do leczenia wielu poważnych chorób i dolegliwości, takich jak: astma, nadciśnienie tętnicze, dolegliwości żołądkowe, impotencja, prostata, czyraki, hemoroidy, schorzenia stawów, bóle mięśniowe i inne poprzez przystawianie baniek w punktach akupunkturowych.

  Bańki stosuje się również do usuwania obcych ciał, pasożytów skóry (np. kleszczy), pozostałości jadu po ukąszeniu owadów i węży.

  Infekcje, przeziębienia, bóle mięśniowe i stany zapalne ścięgien leczy się również poprzez wykonywanie masażu bańką.

  Gumowe bańki akupunkturowe są najnowocześniejszym osiągnięciem Chińskiej Medycyny Naturalnej.  Zasada działania gumowych baniek akupunkturowych:

  Bańki akupunkturowe stawia się w ściśle określonych punktach ciała w zależności od schorzenia wykorzystując wiedzę stosowaną w akupunkturze. Zasada działania baniek polega na wywołaniu efektu zasysania, wskutek czego skóra pod bańką jest wciągana do środka. Celem tego procesu jest zainicjowanie silniejszego przepływu krwi i płynów ustrojowych w miejscu, który znajduje się bezpośrednio pod bańką. Przystawianie baniek w ściśle określonych punktach na meridianach powoduje przyśpieszenie krążenia, co inicjujeproces  oczyszczania się  organizmu ze wszystkich toksyn zarówno przyjętych z pokarmem, jak i powstałych w wyniku wadliwej przemiany materii oraz wytwarzanych przez niszczące organizm bakterie i wirusy.  Zalety gumowych baniek akupunkturowych

  - zastosowanie elastycznego tworzywa umożliwia przystawienie ich w dowolnym miejscu bez względu na kształt powierzchni ciała (również na stawach).

  - są łatwe w użyciu; można je przystawiać samemu sobie w dowolnie położonych punktach ciała (nawet na plecach);

  - można regulować ciśnienie zasysania w zależności od stopnia ściśnięcia bańki

  - przystawianie baniek nie ogranicza możliwości poruszania się, można je np. stosować w pracy, na spacerze....

  - są lekkie, nie tłukące, odporne na uderzenia, zgniecenia, co umożliwia stosowanie ich nie tylko w warunkach domowych, ale i podczas wyjazdów turystycznych

  - charakteryzują się bardzo dużą trwałością materiału zapewniając wieloletnie stosowanie

  -  są łatwe do utrzymania w czystości - myje się je wodą i mydłem

  - w zestawie znajdują się cztery bańki o różnej wielkości, co pozwala na efektywne stosowanie ich na różnych częściach ciała oraz do leczenia dzieci.

  - w dołączonej instrukcji wyszczególnione są choroby, w których można pomóc stawiając bańki oraz odpowiadające im punkty akupunkturowe.