Użytkownicy online: 8
Large_herbapolis-FitoroiD

 • FitoroiD 40ml

 • Producent:ABOCA
 • Kategoria:Żylaki nóg i hemoroidy
 • Dostępność: Dostępny

Cena: 20,00 zł
1 szt.


  FITOROID

  Dolegliwości hemoroidalne. Łagodzi ból, pieczenie i świąd.

  Biomaść Fitoroid to specjalny środek wspomagający do leczenia objawów guzków krwawniczych odbytu (hemoroidy wewnętrzne i zewnętrzne).
  Dzięki zawartości specjalnie wybranych substancji roślinnych, Biomaść Fitoroid działa natłuszczająco, ochronnie i odświeżająco. Ze względu na swoje właściwości zmiękczające pomaga również w zapobieganiu podrażnieniom i niedrożności w okolicy odbytu oraz przyczynia się do złagodzenia bólu, pieczenia i świądu danych obszarów.

  Sposób użycia:
  przykręcić rurkę doodbytniczą do tubki i stosować zgodnie z zapotrzebowaniem. Produkt należy stosować po wypróżnieniu oraz dokładnym umyciu danego obszaru.
  W celach profilaktycznych w zakresie ochrony przed podrażnieniem spowodowanym tarciem, zabieg leczenia można przeprowadzić przed wypróżnieniem, pamiętając jednak o zastosowaniu produktu również po wypróżnieniu.
  Leczenie można powtórzyć do 4 razy dziennie.
  Po zastosowaniu należy odkręcić rurkę, umyć ją dokładnie ciepłą wodą z mydłem i zamknąć tubkę z maścią. Stosowanie Biomaści Fitoroid nie powoduje zazwyczaj uczucia dyskomfortu czy bólu.

  Ostrzeżenia:
  nie używać w razie nadwrażliwości lub uczulenia na jeden lub kilka składników.

  Skład:
  BioMaść Fitoroid zawiera następujące substancje aktywne: liofilowa frakcja liofilizowanych wyciągów z kwiatostanu kocanki (Helydol) i korzenia ruszczyka, odwodniony żel z liści aloesu zwyczajnego, wodny roztwór z kwiatostanu kocanki, wyciąg olejowy z kwiatostanu dziurawca, olej jojoba, masło Karitè, olejki eteryczne z owoców cyprysu i liści mięty pieprzowej. Ponadto zawiera: stearynian sacharozy, distearynian sacharozy, stearynian glicerolu, alkohol cetylostearylowy, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, oleje roślinne, uwodornione oleje roślinne, wosk candelilla, guma ksantanowa, gliceryna roślinna, kwas cytrynowy, tokoferole, krzemian sodu, alkohol benzylowy, sorbinian potasu, dehydrooctan sodu, olej słonecznikowy.

  Objętość: 40ml.