Użytkownicy online: 5
Large_fitonasal-sprey

 • Fitonasal spray do nosa Aboca

 • Producent:ABOCA
 • Kategoria:Higiena jamy ustnej
 • Dostępność: Zapytaj o dostępność

Cena: 17,80 zł
szt.


  Fitonasal - spray do nosa
  Chroni i udrażnia nos


  Spray do nosa Fitonasal, w przypadku chorób spowodowanych przeziębieniem i/lub alergią, udrożnia "zatkany nos" i ułatwia oddychanie zgodnie z czterema mechanizmami synergii:
  - sprzyja przywróceniu równowagi wydzieliny z nosa
  Żywica pochodząca z liofilizowanego wyciągu z mirry, tworzy przylegającą warstwę ochronną i nawilżającą, która chroniąc śluzówkę przed podrażnieniem, zmniejsza nadmierną wydzielinę z nosa.
  - daje szybkie uczucie udrożnienia nosa
  Obecne olejki eteryczne mają działanie odświeżające.
  - sprzyja higienie nosa
  Liofilizowany wyciąg ze śluzów i wodnego roztworu prawoślazu połączony z żelem z aloesu o wysokim zagęszczeniu oligosacharydów, które pomagają przywrócić lepkosprężyste cechy śluzu, odpowiednie do jego wydalenia.
  - chroni błonę śluzową przed podrażnieniem
  Żywiczne składniki i polisacharydy współpracują w synergii w celu utworzenia warstwy ochronnej w funkcji bariery, która ogranicza kontakt z drażniącymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak dym, smog, kurz, pyłki, mogących stać się przyczyną uczuleń.

  Wskazania:
  Specjalny środek wspomagający łagodzenie objawów podrażnionego i "zatkanego nosa", spowodowanych przeziębieniem lub drażniącymi czynnikami zewnętrznymi, które moga stać się przyczyną uczulenia. Chroni nos przed podrażnieniami i reguluje wydzielinę nie podrażniając śluzówki. Utrzymyje stan nawilżenia śluzówki sprzyjając higienie nosa. Daje szybkie uczucie odświeżenia.

  Sposób użycia:
  Potrząsnąć buteleczką przed użyciem.Użyć specjalnego nebulizatora wtryskając 1 lub 2 razy do każdego otworu nosowego; w zależności od potrzeb, wtryskiwanie można powtórzyć kilka razy dziennie. 
  Aby sprzyjać jednolitemu rozprowadzeniu produktu, wskazane jest lekkie masowanie nosa od zewnątrz, podłużnymi ruchami od dołu do góry.
  Skład:
  Substancje aktywne:wodny roztwór ze śluzów korzenia prawoślazu*, liofilizowany wyciąg ze śluzów korzenia prawoślazu*, liofilizowany suchy wyciąg z żywicy mirry, odwodniony żel z aloesu 200:1*, olejki eteryczne z: eukaliptusa, niaouli i lawendy.
  * Składnik z upraw ekologicznych.

  Opakowanie: Butelka szklana z atomizerem 30 ml