Użytkownicy online: 6
Large_a-z-granat

 • A-Z Granat 60 kapsułek

 • Producent:A-Z MEDICA SP. Z O. O.
 • Kategoria:Witaminy i minerały
 • Dostępność: Zapytaj o dostępność

Cena: 21,00 zł
szt.
  A-Z Granat
  Suplement diety


  Standaryzowany na polifenole o działaniu:

  • antyoksydacyjnym i przeciwstarzeniowym
  • wspierającym układ krwionośny


  Od starożytnych czasów owoc drzewa (Punica granatum) symbolizował siłę, męstwo i długowieczność. Był wykorzystywany w żywieniu m.in. z uwagi na obecność potasu, żelaza, błonnika, kwasów organicznych oraz składników wykazujących aktywność przeciwbakteryjną.
  Badania dowiodły, iż zawiera duże ilości naturalnych antyoksydantów: polifenoli (w tym kwasu elagowego i galusowego) oraz flawonoidów.
  Wysoki potencjał antyoksydacyjny (zdolność unieszkodliwiania wolnych rodników) granatu stawia go w pierwszym rzędzie najskuteczniejszych naturalnych przeciwutleniaczy, które mogą przyczyniać się do redukcji ryzyka występowania zmian miażdżycowych w organizmie. Dzięki temu jest zaliczany do Superowoców.
  Preparat jest wysoko skoncentrowanym suchym ekstraktem z owocu granatu (Punica granatum) standaryzowanym na zawartość najcenniejszego polifenolu występującego w tym owocu - kwasu elagowego. Związki zawarte w granacie (m.in. polifenole, antocyjany) wykazujące działanie antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe, wspierają przede wszystkim układ krwionośny oraz immunologiczny. Są też pomocne w utrzymaniu zdrowia prostaty.

  Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:
  Standaryzowany ekstrakt z owoców granatu (Punica granatum)

  Sposób użycia:
  1 kapsułka dziennie do posiłku.

  Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Opakowanie: 60 kapsułek